نرم افزار ویرایش تصویر
 


نرم افزار Face Off Max 3.4.9.2 ابزاری قدرتمند در زمینه مونتاژ عکس و قرار دادن تصاویر مختلف از صورت ها بر روی بدن دیگر افراد می باشد. به کمک این نرم افزار می توانید به راحتی و با کمترین کلیک صورت عکس دلخواه خود را با یک عکس دیگر تغییر دهید و چهره خود را بر روی هر بدنی که دوست دارید قرار دهید و عکس را به شکلی حرفه ای مونتاژ نمایید. این نرم افزار عکس های آماده ای از افراد مشهور را نیز به عنوان نمونه در خود جای داده است که شما می توانید به راحتی چهره خود را بر روی بدن آنها قرار داده و عکس های شگفت انگیزی بسازید.

برچسب ها :

Face Off Max, دانلود Face Off Max, دانلود برنامه Face Off Max, دانلود رایگان Face Off Max, دانلود نرم افزار Face Off Max, نرم افزار Face Off Max, برنامه Face Off Max, دانلود Face Off Max با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Face Off Max, آخرین ورژن Face Off Max, کرک Face Off Max, کیجن Face Off Max, سریال Face Off Max, سریال نامبر Face Off Max, فعال ساز Face Off Max, فعالساز Face Off Max, ورژن جدید Face Off Max, دانلود ورژن جدید Face Off MaxFantaMorph Deluxe 5.4.1 نام نرم افزار بسیار جالبی از شرکت Abrosoft است که با استفاده از افکت های بسیار جالب به ایجاد عملیات Morphing میان تصاویر و تبدیل آنها طی یک انیمیشن زیبا می پردازد. با استفاده از این نرم افزار شما قادر به نمایش هرچه زیباتر فرایند های مختلف تکامل و تبدیل همراه با افکت های زیبا و جذاب هستید و می توانید به آسانی هرچه بیشتر یک هواپیما را به یک مرغابی در حال پرواز تبدیل کنید، یا صورت یک انسان و یک یوزپلینگ را در طی نمایش فرایند تغییر به هم تبدیل نمایید، و یا چهره های چند هنر پیشه را به هم متصل کنید و انیمیشن زیبایی خلق کنید!

برچسب ها :

FantaMorph Deluxe, دانلود FantaMorph Deluxe, دانلود برنامه FantaMorph Deluxe, دانلود رایگان FantaMorph Deluxe, دانلود نرم افزار FantaMorph Deluxe, نرم افزار FantaMorph Deluxe, برنامه FantaMorph Deluxe, دانلود FantaMorph Deluxe با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه FantaMorph Deluxe, آخرین ورژن FantaMorph Deluxe, کرک FantaMorph Deluxe, کیجن FantaMorph Deluxe, سریال FantaMorph Deluxe, سریال نامبر FantaMorph Deluxe, فعال ساز FantaMorph Deluxe, فعالساز FantaMorph Deluxe, ورژن جدید FantaMorph Deluxe, دانلود ورژن جدید FantaMorph Deluxe 

 

TwistedBrush Pro Studio 19.15 محصول شرکت Pixarra، نرم افزار رنگ آمیزی دیجیتالی با مجموعه کاملی از ابزارهای طراحی طبیعی، حالت روغن، پاستیل، زغال چوب و ... است. TwistedBrush در عین سادگی و قدرتمندی برای طراحان حرفه ای، هنوز هم همان سادگی را برای تازه کاران دارد. این نرم افزار دارای یکی از روان ترین و قوی ترین موتورهای موجود در قلم زنی بوده و  هنوز هم استفاده از آن بسیار  آسان است. این نرم افزار نقاشی دارای ابزار طبیعی و فوق العاده ای برای هنرمندان بدون هیچ گونه پیچیدگی می باشد. نتیجه کار این نرم افزار را با کار یکی دیگر از موارد مشابه مقایسه کنید و خود به نادر بودن این نرم افزار در این زمینه پی خواهید برد.

برچسب ها :

TwistedBrush Pro Studio, دانلود TwistedBrush Pro Studio, دانلود برنامه TwistedBrush Pro Studio, دانلود رایگان TwistedBrush Pro Studio, دانلود نرم افزار TwistedBrush Pro Studio, نرم افزار TwistedBrush Pro Studio, برنامه TwistedBrush Pro Studio, دانلود TwistedBrush Pro Studio با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه TwistedBrush Pro Studio, آخرین ورژن TwistedBrush Pro Studio, کرک TwistedBrush Pro Studio, کیجن TwistedBrush Pro Studio, سریال TwistedBrush Pro Studio, سریال نامبر TwistedBrush Pro Studio, فعال ساز TwistedBrush Pro Studio, فعالساز TwistedBrush Pro Studio, ورژن جدید TwistedBrush Pro Studio, دانلود ورژن جدید TwistedBrush Pro Studioنرم افزار Adobe Photoshop Lightroom 4.2 Final یک جعبه ابراز ضروری برای عکاسان حرفه ای دیجیتال است که یک محیط ساده برای مدیریت، تنظیم کردن و نمایش و عرضه ی، تعداد بیشماری عکس دیجیتالی را برای شما فراهم می سازد. با استفاده از Lightroom شما می توانید زمان بیشتری را در پس لنز دوربین به عکاسی بپردازید و در زمان کوتاهی پشت کامپیوتر عکس های گرفته شده را اصلاح نمائید. اگر عکاس حرفه ایی هستید Lightroom با محیط ساده خود به شما این امکان را می دهد که عکس ها را که در طول روز گرفته اید به سرعت مشاهده کنید و روی آنها کار کنید همانند تمامی عکسی های دیگری که در طول زندگی خود گرفته اید.
Lightroom به شما این توانایی را می دهد که عکس هایتان را مشاهده ، مرتب ، دسته بندی ، تصحیح ، بزرگنمایی و خیلی سریع و آسان با عکس های دیگر مقایسه کنید و با تنظیم نور و رنگ عکس ها بهترین حالت را برای بالا بردن کیفیت عکس خود بدست آورید. واسط کاربری Lightroom بسیار ساده و زیبا می باشد و عکس ها را با چیدمان سریع و آسان در معرض دید شما قرار می دهد.

برچسب ها :

Adobe Photoshop Lightroom, دانلود Adobe Photoshop Lightroom, دانلود برنامه Adobe Photoshop Lightroom, دانلود رایگان Adobe Photoshop Lightroom, دانلود نرم افزار Adobe Photoshop Lightroom, نرم افزار Adobe Photoshop Lightroom, برنامه Adobe Photoshop Lightroom, دانلود Adobe Photoshop Lightroom با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Adobe Photoshop Lightroom, آخرین ورژن Adobe Photoshop Lightroom, کرک Adobe Photoshop Lightroom, کیجن Adobe Photoshop Lightroom, سریال Adobe Photoshop Lightroom, سریال نامبر Adobe Photoshop Lightroom, فعال ساز Adobe Photoshop Lightroom, فعالساز Adobe Photoshop Lightroom, ورژن جدید Adobe Photoshop Lightroom, دانلود ورژن جدید Adobe Photoshop Lightroom

 
DLEstarter Template by : dlestartet | Edite & persian translate by : HaMiD Dehghanpoor