ضد هک و جاسوسی
 


Norton 360 2013 v20.2.0.19 حجم عظیم ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، ایرادات نرم افزارها و تهدیدهای ناشی از آنها، نرم افزارهای ضدویروس را تبدیل به یکی از ابزارهای لازم برای همه کامپیوترها نموده است و این مسئله زمانی اهمیتش دو چندان می شود که متوجه شویم اکثر افراد به تمام حملات رایانه ای به چشم ویروس نگاه می کنند یعنی تفاوتی میان ویروس ها و کرم ها و تروجانها قائل نیستند و همه را به چشم ویروس نگاه می کنند در حالی که امروزه شاید اکثر ما یا خودمان این جملات را بیان کرده ایم یا از دیگران شنیده ایم که " سیستم من یک ویروس عجیب گرفته که با چند بار عوض کردن ویندوز هم از بین نمی ره " و یا جمله " کامپیوتر من یک ویروس گرفته که منو های ویندوز را بهم ریخته یا هنگام وصل شدن به اینترنت مدام صفحات اضافی باز میشه " و موارد و مثال های متعددی از این دست و زمانی موضوع جالبتر می شود که متوجه شویم امروزه دیگر اینترنت فقط محل زندگی کرم ها و تروجانها و ویروس ها و... نیست ممکن است اینترنت محل زندگی اولیه یا به عبارتی محل تولد این موجودات ناشناخته! باشد ولی همانطور که می دانیم نسبت به گذشته لوازم و تجهیزات مرتبط به کامپیوتر نیز به طور چشم گیری افزایش یافته که به لوازمی مانند دستگاهای پخش موزیک-Mp3player ، دستگاه های تلفن همراه-Mobile ،حافظه های همراه یا همان Flash memory ها و ... می توان اشاره نمود که محل مناسبی برای زندگی و پخش این موجودات موزی می باشند.

برچسب ها :

Norton 360, دانلود Norton 360, دانلود برنامه Norton 360, دانلود رایگان Norton 360, دانلود نرم افزار Norton 360, نرم افزار Norton 360, برنامه Norton 360, دانلود Norton 360 با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Norton 360, آخرین ورژن Norton 360, کرک Norton 360, کیجن Norton 360, سریال Norton 360, سریال نامبر Norton 360, فعال ساز Norton 360, فعالساز Norton 360, ورژن جدید Norton 360, دانلود ورژن جدید Norton 360 

 

نرم افزار Zemana AntiLogger 1.9.3.251 یک برنامه قدرتمند جهت بالا بردن امنیت سیستم شما در مقابل حملات و تهدیدات مختلف می باشد. Zemana AntiLogger نسخه جدید، بهترین و قدرتمندترین راه برای حفاظت از سیستم شما در برابر حملات مخرب است .این برنامه هیچ تکیه ای بر بروزرسانی نسخه ویروسها و اسکن فایلها به روش سنتی توسط آنتی ویروس ها ندارد. فناوری منحصر به فرد این برنامه به گونه ای است که وقتی اجرا می شود هر گونه مخربی را از روی سیستم شما حذف و فعالیت آن را تعطیل می کند قبل از اینکه اجازه بدهد تا  اطلاعات هویتی شما سرقت شود و یا صدمه ای ببیند.

برچسب ها :

Zemana AntiLogger, دانلود Zemana AntiLogger, دانلود برنامه Zemana AntiLogger, دانلود رایگان Zemana AntiLogger, دانلود نرم افزار Zemana AntiLogger, نرم افزار Zemana AntiLogger, برنامه Zemana AntiLogger, دانلود Zemana AntiLogger با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Zemana AntiLogger, آخرین ورژن Zemana AntiLogger, کرک Zemana AntiLogger, کیجن Zemana AntiLogger, سریال Zemana AntiLogger, سریال نامبر Zemana AntiLogger, فعال ساز Zemana AntiLogger, فعالساز Zemana AntiLogger, ورژن جدید Zemana AntiLogger, دانلود ورژن جدید Zemana AntiLoggerSUPERAntiSpyware Professional 5.6.1014 Final نرم افزار قدرتمند ضد جاسوسی می باشد که شما را یاری خواهد کرد که از حق حتمی خود ، یعنی محفظت از اطلاعات شخصی بهره مند شوید. این نرم افزار کم حجم ولی قدرتمند ، شما را در نابودی تمامی جاسوس ها و مخرب های سیستم یاری خواهد رساند. همچنین این نرم افزار قادر به شناسایی Spyware, Adware, Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers, Parasites, Rootkits خواهد بود. موتور جستجوی قدرتمند، طراحی ساده و در عین حال کارا ، قدرت شناسایی سریع ، گشت عمقی دقیق در سیستم ، سرعت بسیار بالا در شناسایی مخرب افزارها ، شناسایی و انهدام جاسوس ها و ... از جمله خصوصیات اصلی و ویژه این نرم افزار می باشد که آن را از نرم افزار های هم دسته خود متمایز کرده است.

برچسب ها :

SUPERAntiSpyware Pro, دانلود SUPERAntiSpyware Pro, دانلود برنامه SUPERAntiSpyware Pro, دانلود رایگان SUPERAntiSpyware Pro, دانلود نرم افزار SUPERAntiSpyware Pro, نرم افزار SUPERAntiSpyware Pro, برنامه SUPERAntiSpyware Pro, دانلود SUPERAntiSpyware Pro با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه SUPERAntiSpyware Pro, آخرین ورژن SUPERAntiSpyware Pro, کرک SUPERAntiSpyware Pro, کیجن SUPERAntiSpyware Pro, سریال SUPERAntiSpyware Pro, سریال نامبر SUPERAntiSpyware Pro, فعال ساز SUPERAntiSpyware Pro, فعالساز SUPERAntiSpyware Pro, ورژن جدید SUPERAntiSpyware Pro, دانلود ورژن جدید SUPERAntiSpyware Proنرم افزار UnHackMe 5.99 Build 400 ابزاری قدرتمند در زمینه تشخیص و از بین بردن rootkit ها می باشد. این برنامه یک نرم افزار امنیتی برای سیستم عامل شما می باشد. در واقع می توان گفت rootkit با این نرم افزار در مقابل شما تسلیم خواهند شد. هکرها با روت کیت ها کنترل سیستم شما را به طور کامل در دسترس می گیرند و هر کاری بخواهند انجام می دهند. ولی با UnHackMe شما روت کیت ها را پیدا خواهید کرد و از بین می برید و برای همیشه از دست آنها خلاص خواهید شد. این نرم افزار فقط برای از بین بردن Rootkit ها نیست و توانایی از بین بردن Trojans و malware را نیز دارد. وقتی شما این نرم افزار را بر روی سیتسم خود نصب می کنید در ابتدا به برسی وضعیت هک بودن یا نبودن سیستم می پردازد و در صورتی که سیستم شما در حال هک شدن توسط فایل مخربی بود اقدام به پاکسازی آن می نمایید. شما با داشتن این نرم افزار می توانید کامپیوتر خود را برای همیشه از دسترس هکرها در امان بدارید.

برچسب ها :

UnHackMe, دانلود UnHackMe, دانلود برنامه UnHackMe, دانلود رایگان UnHackMe, دانلود نرم افزار UnHackMe, نرم افزار UnHackMe, برنامه UnHackMe, دانلود UnHackMe با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه UnHackMe, آخرین ورژن UnHackMe, کرک UnHackMe, کیجن UnHackMe, سریال UnHackMe, سریال نامبر UnHackMe, فعال ساز UnHackMe, فعالساز UnHackMe, ورژن جدید UnHackMe, دانلود ورژن جدید UnHackMe

 
DLEstarter Template by : dlestartet | Edite & persian translate by : HaMiD Dehghanpoor