ابزارهای مفید
 


SiSoftware Sandra Pro Business 2013.01.19.10 یك دستیار خوب و حرفه ای است كه در امر آنالیز، عیب یابی و گزارش گیری از وضعیت سخت افزار كامپیوتر به شما كمك می كند. این برنامه اطلاعات کامل و دقیقی در مورد نرم افزار و سخت افزار سیستمتان در اختیارتان می گذارد. به گونه ای که می توان ادعا كرد، اطلاعات این برنامه از نظر صحت و دقت، در هیچ كاتالوگی موجود نمی باشد! شما به كمك این نرم افزار می توانید سیستم خودتان را آنالیز كنید. به عنوان مثال كارایی CPU خودتان رو بسنجید و کارایی آن را با دیگر CPU های موجود در بازار مقایسه کنید. اگر به تازگی كامپیوتر خریده اید و با قطعات سخت افزاری سیستم خود آشنا نیستید و یا می خواهید مطمئن شوید آیا همان قطعاتی که در فاکتور درج شده، را تحویل گرفته اید و از طرفی هم به دلیل گارانتی بودن سیستم حق ندارید كه درب كیس را باز كنید، این برنامه کمک شایانی به شما می کند و شما خواهید توانست از تمامی جزییات مربوط به سیستم خودتان مطلع شوید! SiSoftware Sandra XII همچنین امكان تست كردن و بررسی سلامت اكثر قطعات سخت افزاری را می دهد و به راحتی می توانید با این ابزار، قطعات نیمه خراب و خراب را شناسایی كنید.

برچسب ها :

SiSoftware Sandra, دانلود SiSoftware Sandra, دانلود برنامه SiSoftware Sandra, دانلود رایگان SiSoftware Sandra, دانلود نرم افزار SiSoftware Sandra, نرم افزار SiSoftware Sandra, برنامه SiSoftware Sandra, دانلود SiSoftware Sandra با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه SiSoftware Sandra, آخرین ورژن SiSoftware Sandra, کرک SiSoftware Sandra, کیجن SiSoftware Sandra, سریال SiSoftware Sandra, سریال نامبر SiSoftware Sandra, فعال ساز SiSoftware Sandra, فعالساز SiSoftware Sandra, ورژن جدید SiSoftware Sandra, دانلود ورژن جدید SiSoftware SandraTracks Eraser Pro 8.82.1000 نرم افزاری بسیار کاربردی و مفید برای پاک سازی کامل فعالیت و ردپاها در ویندوز است. با استفاده از این نرم افزار قدرتمند شما قادر خواهید بود تا تمامی ردپا و تاریخچه برنامه های مختلف مانند اینترنت اکسپلورر و … را پاکسازی کنید. این برنامه برای امنیت ویندوز می تواند مفید باشد. امیدواریم استفاده کافی ببرید.

برچسب ها :

Tracks Eraser Pro, دانلود Tracks Eraser Pro, دانلود برنامه Tracks Eraser Pro, دانلود رایگان Tracks Eraser Pro, دانلود نرم افزار Tracks Eraser Pro, نرم افزار Tracks Eraser Pro, برنامه Tracks Eraser Pro, دانلود Tracks Eraser Pro با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Tracks Eraser Pro, آخرین ورژن Tracks Eraser Pro, کرک Tracks Eraser Pro, کیجن Tracks Eraser Pro, سریال Tracks Eraser Pro, سریال نامبر Tracks Eraser Pro, فعال ساز Tracks Eraser Pro, فعالساز Tracks Eraser Pro, ورژن جدید Tracks Eraser Pro, دانلود ورژن جدید Tracks Eraser ProO&O SafeErase 6 Pro 6.0.85 یک پاک کننده کامل وتمام عیار برای هارد دیسک شماست . نرم افزاری حرفه ای برای پاکسازی صحیح و ایمن ابزارها و حافظه های جانبی مختلف می باشد. به کمک این نرم افزار کاربران می توانند اطلاعات موجود در حافظه های جانبی مختلف  را به صورت کامل پاکسازی نمایند ، به طوری که این اطلاعات دیگر توسط هیچ نرم افزار بازیابی اطلاعاتی قابل بازگردانی و استفاده احتمالی نیست. این نرم افزار قابلیت پاکسازی ردپاهای مختلف در ویندوز را نیز دارا می باشد.  این نرم افزار محصولی از شرکت O&O Software می باشد.

برچسب ها : 

 

VueScan Pro 9.1.16 یکی از معروف ترین و متداول ترین نرم افزارهای اسکن در میان کاربران می باشد که در میان عکاسان و کاربران خانگی دارای محبوبیت خاصی است. این نرم افزار قابلیت کار با اکثر اسکنر ها و پورت های ورودی را دارا بوده و به شما فایل اسکن شده را بدون هیچ گونه تغییر و با کیفیت رنگ واقعی ارائه می دهد. کار با این نرم افزار بسیار آسان بوده و نیاز به دانش خاصی ندارد و از افراد مبتدی تا عکاسان حرفه ای به راحتی می توانند با آن کار کنند. همچنین VueScan قادر به پشتیبانی از بیش از ۷۰۰ مدل اسکنر و ۲۰۹ مدل دوربین دیجیتال می باشد.

برچسب ها :

VueScan Pro, دانلود VueScan Pro, دانلود برنامه VueScan Pro, دانلود رایگان VueScan Pro, دانلود نرم افزار VueScan Pro, نرم افزار VueScan Pro, برنامه VueScan Pro, دانلود VueScan Pro با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه VueScan Pro, آخرین ورژن VueScan Pro, کرک VueScan Pro, کیجن VueScan Pro, سریال VueScan Pro, سریال نامبر VueScan Pro, فعال ساز VueScan Pro, فعالساز VueScan Pro, ورژن جدید VueScan Pro, دانلود ورژن جدید VueScan Pro

 
DLEstarter Template by : dlestartet | Edite & persian translate by : HaMiD Dehghanpoor