نرم افزار مسنجر
 


 

 

ooVoo 3.5.5.72 Final نرم افزاری رایگان و بسیار عالی برای چت های تصویری و صوتی است. این نرم افزار در زمینه چت تصویری و صوتی از نظر کیفیت و سرعت بسیار محبوب به شمار می رود. بعد از نصب نرم افزار کافیست به رایگان فرم عضویت oovoo را پرکنید و اکانت مورد نظرتان را بسازید ، سپس میتوانید با کاربران عضو oovoo به چت ویدیویی و صوتی بپردازید. در ورژن جدید این نرم افزار میتوانید همزمان با ۱۲ کاربر به چت تصویری با کیفیت بالا بپردازید و تصاویر آنها را ملاحظه کنید. همچنین نرم افزار میتواند چت های تصویری و صوتی را ذخیره نماید تا با فرمت فیلم و صدا در کامپیوترتان نگهداری کنید. لازم به ذکر است نرم افزار میتواند به اکانت فیس بوک نیز متصل شده و با کاربران آنلاین به چت بپردازد. قابلیت ارسال فایل تا ۲۵ مگابایت نیز در این نرم افزار فراهم شده است. نرم افزار دارای قابلیت های دیگری نظیر تماس تلفنی نیز می باشد که نیاز به خرید کردیت می باشد.

برچسب ها :

ooVoo, دانلود ooVoo, دانلود برنامه ooVoo, دانلود رایگان ooVoo, دانلود نرم افزار ooVoo, نرم افزار ooVoo, برنامه ooVoo, دانلود ooVoo با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه ooVoo, آخرین ورژن ooVoo, کرک ooVoo, کیجن ooVoo, سریال ooVoo, سریال نامبر ooVoo, فعال ساز ooVoo, فعالساز ooVoo, ورژن جدید ooVoo, دانلود ورژن جدید ooVooاکثر شما با نرم افزار Yahoo آشنایی کامل را دارید و برای ارتباط با دوستانتان به سراغ Yahoo می روید. در اکثر کشورهای دیگر برای چت از نرم افزار mIRC که با اتصال به هزاران سرور irc استفاده می کنند.
IRC سه حرف اول کلمات Internet Relay Chat می باشد. سرعت IRC در انتقال پیام با هیچ سرور دیگری قابل مقایسه نیست. IRC یک سیستم چت چند کاربره است. جایی که مردم می توانند وارد کانال ( یا همان روم) شوند و گروهی و یا بصورت خصوصی در pm چت کنند. هزاران سرور IRC هست که هر کدام مربوط به سازمانی می شود.

برچسب ها :

mIRC, دانلود mIRC, دانلود برنامه mIRC, دانلود رایگان mIRC, دانلود نرم افزار mIRC, نرم افزار mIRC, برنامه mIRC, دانلود mIRC با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه mIRC, آخرین ورژن mIRC, کرک mIRC, کیجن mIRC, سریال mIRC, سریال نامبر mIRC, فعال ساز mIRC, فعالساز mIRC, ورژن جدید mIRC, دانلود ورژن جدید mIRC

 
DLEstarter Template by : dlestartet | Edite & persian translate by : HaMiD Dehghanpoor