نرم افزار Uninstaller
 


Your Uninstaller! Pro 7.5.2012.12 نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت حذف برنامه ها می باشد، با استفاده از امکان هوشمند برنامه تنها با Drag & Drop می توانید برنامه ها را حذف کنید. این برنامه از محیط کاربری ساده بر خوردار می باشد و با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است. این برنامه توانایی حذف و پاکسازی سیستم از انواع برنامه های جاسوسی را نیز دارا می باشد. با استفاده از این برنامه، Add/Remove Programes ویندوز را فراموش خواهید کرد.

برچسب ها :

Your Uninstaller Pro, دانلود Your Uninstaller Pro, دانلود برنامه Your Uninstaller Pro, دانلود رایگان Your Uninstaller Pro, دانلود نرم افزار Your Uninstaller Pro, نرم افزار Your Uninstaller Pro, برنامه Your Uninstaller Pro, دانلود Your Uninstaller Pro با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Your Uninstaller Pro, آخرین ورژن Your Uninstaller Pro, کرک Your Uninstaller Pro, کیجن Your Uninstaller Pro, سریال Your Uninstaller Pro, سریال نامبر Your Uninstaller Pro, فعال ساز Your Uninstaller Pro, فعالساز Your Uninstaller Pro, ورژن جدید Your Uninstaller Pro, دانلود ورژن جدید Your Uninstaller ProAshampoo UnInstaller نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه حذف کامل نرم افزارها از سیستم می باشد. به کمک این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا با انتخاب نرم افزار مورد نظرتان و ابزار موجود در برنامه اقدام به پاکسازی کامل برنامه از سیستم نمایید. به کمک این نرم افزار دیگر از کلید های اضافی باقیمانده از برنامه حذف شده و در رجیستری و یا فایل هایی که مربوط به نرم افزار حذف شده از سیستم می باشد خبری نیست و تمامی آثار مربوط به برنامه از سیستم پاک می شوند. همچنین این نرم افزار می تواند لیست نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم را به سرعت بالا نصب نماید که این کار در برنامه add or remove programs ویندوز امکان پذیر نمی باشد.

برچسب ها :

Ashampoo UnInstaller, دانلود Ashampoo UnInstaller, دانلود برنامه Ashampoo UnInstaller, دانلود رایگان Ashampoo UnInstaller, دانلود نرم افزار Ashampoo UnInstaller, نرم افزار Ashampoo UnInstaller, برنامه Ashampoo UnInstaller, دانلود Ashampoo UnInstaller با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Ashampoo UnInstaller, آخرین ورژن Ashampoo UnInstaller, کرک Ashampoo UnInstaller, کیجن Ashampoo UnInstaller, سریال Ashampoo UnInstaller, سریال نامبر Ashampoo UnInstaller, فعال ساز Ashampoo UnInstaller, فعالساز Ashampoo UnInstaller, ورژن جدید Ashampoo UnInstaller, دانلود ورژن جدید Ashampoo UnInstallerRevo Uninstaller Pro 2.5.9 به شما كمك می كند تا فایل ها و نرم افزار های نصب شده بر روی كامپیوتر تان كه دیگر نیازی به آنها ندارید را به راحتی حدف كنید؛ حتی اگر قبلا در حدف آنها مشكل داشتید و از طریق بخش "Windows Add or Remove Programs" قادر به انجام این كار نبودید. Revo Uninstaller در حذف نرم افزا ها بسیار سریع تر از "Windows Add or Remove Programs" عمل می كند و جایگزین كاملا منسبی برای آن می باشد . از توانایی های مهم این نرم افزار، جستجو برای فایل های باقیمانده از حذف نرم افزار هاست كه این كار را با استفاده از الگوریتمی پیشرفته و سریع انجام می دهد . Revo Uninstaller قبل و بعد از حذف هر نرم افزار ، اطلاعات آن را بصورت كامل آنالیز می كند تا نرم افزار و فایل ها و كلیدهای رجیستری مربوط به آن را بصورت كامل از روی سیستم تان پاك نماید . نحوه كار به این ترتیب است كه پس از حدف نرم افزار ، فایل ها و پوشه های اضافه و كلید های رجبیستری مرتبط با آن را كه باقی مانده اند به شما نشان می دهد تا آنها را هم از كامپیوتر تان حذف كنید . یكی دیگر از قسمت های مهم در این نرم افزار، بخش Forced Uninstall می باشد كه كار این بخش،‌ نمایش نرم افزار هایی است كه قبلا بصورت ناقص از سیستم حذف شده اند و به شما این امكان را می دهد تا آن ها را هم به همراه همه فایل های مرتبط شان ، بصورت كامل از سیستم تان حدف نمایید. همچنین بخشی به عنوان Real-Time Installation Monitor هم در نسخه حرفه ای این نرم افزار وجود دارد كه كار این بخش ،‌ نمایش تغییرات در سیستم در هنگام نصب نرم افزار ها بصورت همزمان و درآن واحد (RealTime) است تا از همه جزئیات تغییراتی كه یك نرم افزار در سیستمتان می دهد آگاه باشید. در استفاده از این نرم افزار خیال تان كاملا راحت باشد چون قبل از هر گونه تغییر و حذف ، از فایل ها و پوشه ها و رجیستری تان بصورت كامل نسخه پشتیبان چند سطحی تهیه می كند تا در صورتی كه هر مشكلی پیش آمد ،‌ تغییرات را برگردانید . همچنین قسمتی ویژه به نام Hunter mode در نرم افزار Revo Uninstaller وجود دارد كه روش هایی بسیار جالب ، ساده و راحت و در عین حال پیشرفته برای حذف نرم افرار ها به شما ارائه می دهد.

برچسب ها :

Revo Uninstaller, دانلود Revo Uninstaller, دانلود برنامه Revo Uninstaller, دانلود رایگان Revo Uninstaller, دانلود نرم افزار Revo Uninstaller, نرم افزار Revo Uninstaller, برنامه Revo Uninstaller, دانلود Revo Uninstaller با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Revo Uninstaller, آخرین ورژن Revo Uninstaller, کرک Revo Uninstaller, کیجن Revo Uninstaller, سریال Revo Uninstaller, سریال نامبر Revo Uninstaller, فعال ساز Revo Uninstaller, فعالساز Revo Uninstaller, ورژن جدید Revo Uninstaller, دانلود ورژن جدید Revo Uninstaller

 
DLEstarter Template by : dlestartet | Edite & persian translate by : HaMiD Dehghanpoor