نرم افزار بهینه ساز
 


نرم افزار PGWARE PCMedik 6.12.24.2012 ابزاری قدرتمند در زمینه بهینه سازی سیستم با تنظیمات استاندارد می باشد. این نرم افزار در واقع با تعمیرات نرم افزاری و انجام هماهنگی میان نرم افزار و سخت افزار باعث ثبات در عملکرد ویندوز شده و از کاهش سرعت و ایجاد اختلالات در آن جلوگیری به عمل می آورد. همچنین تعمیرات سخت افزارهای ناسازگار که منجر به مسائل و مشکلات عملکرد کامپیوتر است توسط PCMedik برطرف می شود. این نرم افزار به شما در رفع خطاهای ویندوز و جلوگیری از ظاهر شدن پیغام های خطا کمک می نماید. افزایش سرعت ویندوز با اعمال تغییرات، رفع خطاها و کرش شدن های بی دلیل سیستم، ایجاد تغییرات مفید مستقیم در رجیستری ویندوز، بهبود عملکرد حافظه ی سیستم، آنالیز عمیق و قدرتمند سیستم برای یافتن مشکلات، رفع مشکلات یافته شده در بخش آنالیز، ایجاد تغییرات خودکار در سیستم با توجه به توانای کامپیوتر، امکان از بین بردن سریع مشکلات نرم افزاری و ... از ویژگی های این نرم افزار به شمار می آید.

برچسب ها :

PGWARE PCMedik, دانلود PGWARE PCMedik, دانلود برنامه PGWARE PCMedik, دانلود رایگان PGWARE PCMedik, دانلود نرم افزار PGWARE PCMedik, نرم افزار PGWARE PCMedik, برنامه PGWARE PCMedik, دانلود PGWARE PCMedik با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه PGWARE PCMedik, آخرین ورژن PGWARE PCMedik, کرک PGWARE PCMedik, کیجن PGWARE PCMedik, سریال PGWARE PCMedik, سریال نامبر PGWARE PCMedik, فعال ساز PGWARE PCMedik, فعالساز PGWARE PCMedik, ورژن جدید PGWARE PCMedik, دانلود ورژن جدید PGWARE PCMedik 

 

نرم افزار PGWARE SuperRam 6.12.24.2012 ابزاری قدرتمند در زمینه بهینه سازی حافظه و افزایش سرعت سیستم با آزاد سازی فضاهای خالی هدر رفته حافظه کامپیوتر می باشد. SuperRam موجب هیچ تغییری در سخت افزار شما و خصوصیات آن نمی شود و کار کردن و تنظیم نمودن برنامه بسیار ساده است. همیشه مقداری از توانایی رم بدون استفاده می ماند که این نرم افزار با تقسیم وظایف سعی می کند بیشترین استفاده از رم بشود تا هیچ فضای هدر رفته ای وجود نداشته باشد. با آنالیزهایی که این نرم افزار انجام می دهد مقدار فضایی که در حال هدر رفتن است پیدا می شود و همین فضاهای بدون استفاده می تواند سرعت سیستم شما را تا حد قابل قبولی افزایش بدهد. همچنین روند بهینه سازی در این نرم افزار به صورت خودکار صورت می گیرد در واقع شما برای بهینه سازی نیازی به انجام تنظیماتی خاصی در نرم افزار ندارید البته خود نیز می توانید با انجام تغییرات دلخواه در تظیمات آن باعث افزایش بیشتر سرعت ویندوز شوید.

برچسب ها :

SuperRam, دانلود SuperRam, دانلود برنامه SuperRam, دانلود رایگان SuperRam, دانلود نرم افزار SuperRam, نرم افزار SuperRam, برنامه SuperRam, دانلود SuperRam با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه SuperRam, آخرین ورژن SuperRam, کرک SuperRam, کیجن SuperRam, سریال SuperRam, سریال نامبر SuperRam, فعال ساز SuperRam, فعالساز SuperRam, ورژن جدید SuperRam, دانلود ورژن جدید SuperRamنرم افزار PGWARE PCBoost 4.12.24.2012 ابزاری قدرتمند در زمینه عملکرد بهتر سیستم با بررسی های دقیق و شناسایی مشکلات و فایل های مخرب و معیوب سیستم می باشد. با این برنامه شما به تعدادی از تنظیمات ویندوز دسترسی خواهید داشت که تا کنون هرگز نمی توانستید آنها را تغییر دهید. شما حتی می توانید عنوان صفحات مختلف و پنجره های مختلف ویندوز را عوض کنید یا تغییراتی در شیوه اجرا و مدیریت سیستم ایجاد نمایید. همواره به وسیله نرم افزار های متفاوت که برای افزایش سرعت و عملکرد رایانه ها ساخته شده اند مشکلات و خطاهایی در رجیستری شناسایی می شوند که شناسایی و رفع آن ها یکی از راه ها برای بالا بردن سرعت ویندوز و پیشگیری از قفل و هنگ کردن های متعدد است. این خطاها هنگام نصب و پاک کردن یک نرم افزار و عدم پاکسازی کامل آن به وجود می آید. لذا وجود یک نرم افزار برای مرتب سازی رجیستری و حذف فایل های زائد ضروری به نظر می رسد. PGWARE PCBoost پاسخی به تمام مشکلات رجیستری ویندوز است! این نرم افزار با بررسی های دقیق و شناسایی مشکلات و فایل های مخرب و معیوب در ارتباط با رجیستری سیستم را محافظت میکند و کارایی های آن را افزایش میدهد. این اثرات میتوانید بلافاصله پس از اولین استفاده از این نرم افزار مشاهده کنید.

برچسب ها :

PGWARE PCBoost, دانلود PGWARE PCBoost, دانلود برنامه PGWARE PCBoost, دانلود رایگان PGWARE PCBoost, دانلود نرم افزار PGWARE PCBoost, نرم افزار PGWARE PCBoost, برنامه PGWARE PCBoost, دانلود PGWARE PCBoost با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه PGWARE PCBoost, آخرین ورژن PGWARE PCBoost, کرک PGWARE PCBoost, کیجن PGWARE PCBoost, سریال PGWARE PCBoost, سریال نامبر PGWARE PCBoost, فعال ساز PGWARE PCBoost, فعالساز PGWARE PCBoost, ورژن جدید PGWARE PCBoost, دانلود ورژن جدید PGWARE PCBoost 

 

نرم افزار CCleaner 3.26.1888 فایل های اضافی و بدرد نخور را از Internet Explorer, Windows Explorer و بخش های دیگر کامپیوترتان پاک می کند. این نرم افزار همچنین می تواند بسیاری از دیگر برنامه های نصب شده بر روی سیستم را شناسایی کرده و آثار مخربی را که در نتیجه کار کردن با اینگونه نرم افزار ها بوجود می آید را از بین ببرد، برنامه هایی همانند Opera، Firefox, Microsoft Office، Nero، Alcohol 120% toolbar، Google toolbar، Download accelerator، Multimedia Playerهای مختلف و ... . CCleaner برخلاف سایر نرم افزارها در حذف اینگونه فایل ها و اطلاعات خودسرانه عمل نمی کند، که در نتیجه آن شما چیزی را از دست بدهید که نمی خواستید، بلکه این امکان را به شما می دهد تا دقیقاً مشخص کنید به دنبال حذف کدام دسته از فایل ها و اطلاعات هستید. البته کار CCleaner به اینجا ختم نمی شود، برای عیب یابی و رفع عیب رجیستری، نیاز چندانی به برنامه های پرحجم ندارید چرا که این نرم افزار باهوش و آرام می تواند رجیستری ویندوز شما را نیز چک کرده و ایراد های آن را رفع کند. در این کار نیز ریسک نمی کند تا مانند برخی برنامه ها شما را در دردسر بیاندازد، در ضمن قبل از شروع به رفع عیب پیشنهاد ایجاد یک BackUp برای هرگونه خرابکاری احتمالی را نیز می دهد، ناگفته نماند باز اختیار عمل دست شماست و می توانید مشخص کنید چه قسمت هایی از رجیستری عیب یابی گردند.

برچسب ها :

CCleaner, دانلود CCleaner, دانلود برنامه CCleaner, دانلود رایگان CCleaner, دانلود نرم افزار CCleaner, نرم افزار CCleaner, برنامه CCleaner, دانلود CCleaner با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه CCleaner, آخرین ورژن CCleaner, کرک CCleaner, کیجن CCleaner, سریال CCleaner, سریال نامبر CCleaner, فعال ساز CCleaner, فعالساز CCleaner, ورژن جدید CCleaner, دانلود ورژن جدید CCleanerTuneUp Utilities 2013 v13.0.3000 Final نرم افزاری قدرتمند از سری محصولات شركت Tune-Up است، كه در زمینه بهینه سازی ویندوز و افزایش بازدهی آن، طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار قادر است با بهینه سازی ویندوز، بازدهی كامپیوتر شما را افزایش داده، مشكلات آن را حل كرده و كمك شایانی به شما در سفارشی سازی ویندوز كند. نرم افزار فوق پكیج كاملی از مجموعه نرم افزار های بهینه ساز شامل System Optimization Configuration ،Cleanup و maintenance است كه به شما در افزایش كارایی های سیستم، پاكیزه نگاه داشتن آن و حل مشكلات مختلف كمك می كند.

برچسب ها :

TuneUp Utilities, دانلود TuneUp Utilities, دانلود برنامه TuneUp Utilities, دانلود رایگان TuneUp Utilities, دانلود نرم افزار TuneUp Utilities, نرم افزار TuneUp Utilities, برنامه TuneUp Utilities, دانلود TuneUp Utilities با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه TuneUp Utilities, آخرین ورژن TuneUp Utilities, کرک TuneUp Utilities, کیجن TuneUp Utilities, سریال TuneUp Utilities, سریال نامبر TuneUp Utilities, فعال ساز TuneUp Utilities, فعالساز TuneUp Utilities, ورژن جدید TuneUp Utilities, دانلود ورژن جدید TuneUp Utilities 

 

Registry Washer 5.0.2.36 موتور اسکن قوی رجیستری است که به شما اجازه می دهد تا با خیال راحت کل رجیستری ویندوز خود را برای یافتن خطاها و مشکلاتی که می تواند با عملکرد کامپیوتر تداخل داشته باشد را اسکن کنید. پس از شناسایی این مشکلات، Registry Washer به شما کمک می کند تا آن ها را حل و فصل کنید و سرعت عملکرد و اجرای کامپیوتر خود را افزایش دهید.

برچسب ها :

Registry Washer, دانلود Registry Washer, دانلود برنامه Registry Washer, دانلود رایگان Registry Washer, دانلود نرم افزار Registry Washer, نرم افزار Registry Washer, برنامه Registry Washer, دانلود Registry Washer با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Registry Washer, آخرین ورژن Registry Washer, کرک Registry Washer, کیجن Registry Washer, سریال Registry Washer, سریال نامبر Registry Washer, فعال ساز Registry Washer, فعالساز Registry Washer, ورژن جدید Registry Washer, دانلود ورژن جدید Registry WasherCleanMyPC Registry Cleaner 4.5 نام نرم افزاری می باشد که به منظور پاکسازی و بهینه سازی قسمت های مختلف رجیستری برای کاربران طراحی شده است. این نرم افزار با اسکن نمودن کامل، رجیستری کلید ها و مقادیر خالی و بدون استفاده را کشف نموده و در صورت نیاز نداشتن به این کلید ها و مقادیر اقدام به پاکسازی آن ها و افزایش سرعت ویندوز می نماید. این نرم افزار رجیستری را بررسی کرده و فایل های زائد را از آن حذف و فایل های قابل ترمیم را ویرایش می کند. یکی از قابلیت های این نرم افزار این است که در هرزمانی که بخواهید از رجیستری خود یک نسخه پشتیبان تهیه می کنید و رجیستری را به آن زمان مد نظر بازگردانی می کنید. این برنامه محصولی از شرکت CleanMyPC Software می باشد.

برچسب ها :

CleanMyPC Registry Cleaner, دانلود CleanMyPC Registry Cleaner, دانلود برنامه CleanMyPC Registry Cleaner, دانلود رایگان CleanMyPC Registry Cleaner, دانلود نرم افزار CleanMyPC Registry Cleaner, نرم افزار CleanMyPC Registry Cleaner, برنامه CleanMyPC Registry Cleaner, دانلود CleanMyPC Registry Cleaner با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه CleanMyPC Registry Cleaner, آخرین ورژن CleanMyPC Registry Cleaner, کرک CleanMyPC Registry Cleaner, کیجن CleanMyPC Registry Cleaner, سریال CleanMyPC Registry Cleaner, سریال نامبر CleanMyPC Registry Cleaner, فعال ساز CleanMyPC Registry Cleaner, فعالساز CleanMyPC Registry Cleaner, ورژن جدید CleanMyPC Registry Cleaner, دانلود ورژن جدید CleanMyPC Registry Cleanerنرم افزار Registry Clean Expert 4.90 یکی از نرم افزار هایی است که این امکان را فراهم آورده که کاربران براحتی قسمت کلیه قسمت های رجیستری و IE BHO را مدیریت کنند از دیگر نکات مهم در مورد این نرم افزار امکان گرفتن نسخه پشتیبان از رجیستری جهت مواقعی که این قسمت دچار مشکل شده و بازگرداندن آن به حالت اولیه می باشد و با استفاده از این نرم افزار قادرید دستورات بلا استفاده یا همان سربار را حذف و نیز خطاهای رجیستری را برطرف نمایید و با اینکار سرعت سیستم را ارتقاء ببخشید.

برچسب ها :

Registry Clean Expert, دانلود Registry Clean Expert, دانلود برنامه Registry Clean Expert, دانلود رایگان Registry Clean Expert, دانلود نرم افزار Registry Clean Expert, نرم افزار Registry Clean Expert, برنامه Registry Clean Expert, دانلود Registry Clean Expert با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Registry Clean Expert, آخرین ورژن Registry Clean Expert, کرک Registry Clean Expert, کیجن Registry Clean Expert, سریال Registry Clean Expert, سریال نامبر Registry Clean Expert, فعال ساز Registry Clean Expert, فعالساز Registry Clean Expert, ورژن جدید Registry Clean Expert, دانلود ورژن جدید Registry Clean Expert 

 

Uniblue SpeedUpMyPC 2013 v5.3.4.1 برنده چندین جایزه در زمینه نرم افزار ، نرم افزاری است که کامپیوتر شما را تنها با چند کلیک به سریع ترین حالت ممکن ، بهینه سازی می نماید. این نرم افزار ابزاری است که کمک می کند تا شما کامپیوتر خود را به آسانی و بدون این که تخصص خاصی داشته باشید ، بهینه نمایید. از قابلیت های این نرم افزار می توان به آزاد کردن حافظه (رم) و سایر منابع ، شناسایی و بهینه سازی اتصال اینترنت ، جا به جا کردن منابع پردازنده به منظور بهبود عملکرد و جلوگیری از افت سرعت ، مدیریت راه اندازی سیستم جهت بارگذاری سریعتر ویندوز و جلوگیری از اجرای برنامه های ناخواسته در هنگام بالا آمدن ویندوز ، بهینه سازی مرورگر ، پاکسازی رم به صورت خودکار و … اشاره کرد.

برچسب ها :

Uniblue SpeedUpMyPC, دانلود Uniblue SpeedUpMyPC, دانلود برنامه Uniblue SpeedUpMyPC, دانلود رایگان Uniblue SpeedUpMyPC, دانلود نرم افزار Uniblue SpeedUpMyPC, نرم افزار Uniblue SpeedUpMyPC, برنامه Uniblue SpeedUpMyPC, دانلود Uniblue SpeedUpMyPC با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Uniblue SpeedUpMyPC, آخرین ورژن Uniblue SpeedUpMyPC, کرک Uniblue SpeedUpMyPC, کیجن Uniblue SpeedUpMyPC, سریال Uniblue SpeedUpMyPC, سریال نامبر Uniblue SpeedUpMyPC, فعال ساز Uniblue SpeedUpMyPC, فعالساز Uniblue SpeedUpMyPC, ورژن جدید Uniblue SpeedUpMyPC, دانلود ورژن جدید Uniblue SpeedUpMyPCProcess Lasso Pro 6.0.1.42 Final تکنولوژی جدیدی برای بهبود زمان پاسخگویی و پایداری PC است. طراحی ویندوز به گونه ای است که اجازه می دهد برنامه ها بدون محدودیت، CPU را در اختیار بگیرند و این منجر به freezes و hangs شدن سیستم خواهد شد. تکنولوژی ProBalance مربوط به Process Lasso به صورت هوشمندانه ای اولویت برنامه هایی را که به اصطلاح بد رفتار  هستند (badly behaved programs) را به گونه ای تنظیم می کند تا این برنامه ها برای استفاده شما از کامپیوتر تداخلی ایجاد نکنند.علاوه بر این Process Lasso Pro قابلیت هایی از قبیل اولویت های فرآیندهای پیش فرض و پیوندهای درونی، پایان دادن به فرآیندهای مجاز، به عنوان مثال محدودیت های تعداد مشاهدات گراف پاسخگویی سیستم (system responsiveness graph)، لاگین فرآیندها (logging of processes) و ... را به شما ارائه می دهد.

برچسب ها :

Process Lasso, دانلود Process Lasso, دانلود برنامه Process Lasso, دانلود رایگان Process Lasso, دانلود نرم افزار Process Lasso, نرم افزار Process Lasso, برنامه Process Lasso, دانلود Process Lasso با لینک مستقیم, جدیدترین نسخه Process Lasso, آخرین ورژن Process Lasso, کرک Process Lasso, کیجن Process Lasso, سریال Process Lasso, سریال نامبر Process Lasso, فعال ساز Process Lasso, فعالساز Process Lasso, ورژن جدید Process Lasso, دانلود ورژن جدید Process Lasso

 
DLEstarter Template by : dlestartet | Edite & persian translate by : HaMiD Dehghanpoor